ZATEPLOVÁNÍ FASÁD

Naše firma se prioritně zaměřuje na zateplování fasád rodinných i bytových domů, komerčních budov a veřejných objektů. Poskytujeme kompletní poradenství a nabízíme ucelené zateplovací systémy od předních světových výrobců. Samozřejmostí je idividuální přístup zaměřený přímo na potřeby Vás a Vaší nemovitosti.

PRODEJNA

Prodejna se specializací na komplexní zateplovací systémy.

Míchací centrum.

V našem sortimentu najdete barvy, laky a nátěry včetně míchání do Vámi vybraných odstínů, materiál na dekorativní techniky, lepící a stěrkovací hmoty, adhézní můstky, penetrace, omítky, sanace fasád napadených plísní s garancí 12let , doplňkový sortiment k vnitřním i vnějším malbám (štětce, válečky, pásky, folie atd.)

ZATEPLENÍ STŘECH CHYTROU PUR PĚNOU

Výhody PUR chytré izolace:

- velmi dobrá tepelná izolace

- izolace proti vnějšímu hluku

- bezkonkurenční utěsnění všech netěsnosí a spár tepelných mostů ; minerální vatou nikdy nedocílíte

- PUR Izolace časem nesedá, nesjede v šikminách, nehnije ani neplesniví

- utěsní spoje sádrokartonových profilů proti nežádoucí rezonanci

- nedává prostor pro vniknutí kun a následného vytahování izolace z konstrukce

- snížení až 60% nákladů na výtapění

- paropropustnost - schopnost difúze vodních pár

RODINNÉ a BYTOVÉ DOMY

Rodinné domy

Poskytujeme individuální řešení přímo na míru Vašemu domu. Nabízíme kompletní řešení zateplení od první návštěvy, zaměření, nacenění, příp. pomoci při vyřízení dotací, až po samotnou dodávku zateplovacího systému.

Bytové domy

Nabízíme komplexní služby a dodávky při zateplení bytových, komerčních či veřejných budov. Zajistíme Vám vše od první návštěvy, nacenění zateplení přes dodávku kompletního zateplovacího systém.

Historické domy

Dále nabízíme materiály na úpravu fasád památkově chráněných domů. Některé úpravy těmito materiály naleznete v referencích.

ZATEPLENÍ STROPU SKLEPA

Mimo zateplení fasád nabízíme také zateplení sklepních prostor, garáží a dalších nevytápěných prostor panelových i rodinných domů. 100 % jednoduché a účinné řešení.