ZATEPLOVÁNÍ FASÁD

Naše firma se prioritně zaměřuje na zateplování fasád rodinných i bytových domů, komerčních budov a veřejných objektů. Poskytujeme kompletní poradenství a nabízíme ucelené zateplovací systémy od předních světových výrobců. Samozřejmostí je idividuální přístup zaměřený přímo na potřeby Vás a Vaší nemovitosti.

RODINNÉ DOMY

Poskytujeme individuální řešení přímo na míru Vašemu domu. Nabízíme kompletní řešení zateplení od první návštěvy, zaměření, nacenění, příp. pomoci při vyřízení dotací, až po samotnou dodávku zateplovacího systému.

BYTOVÉ DOMY

Nabízíme komplexní služby a dodávky při zateplení bytových, komerčních či veřejných budov. Zajistíme Vám vše od první návštěvy, nacenění zateplení přes dodávku kompletního zateplovacího systém a po získání energetických štítků.

DOTACE

Výše dotace na zateplení rodinných domů z programu Nová zelená úsporám 2014 závisí na tom, jak dobře dům zateplíte. Z programu můžete čerpat podporu až do výše 50 % nákladů vynaložených na zateplení domu. 

ZATEPLENÍ STROPU SKLEPA

Mimo zateplení fasád nabízíme také zateplení sklepních prostor, garáží a dalších nevytápěných prostor panelových i rodinných domů. 100 % jednoduché a účinné řešení.

SANACE PLÍSNÍ NA FASÁDĚ

Pokud Vás trápí plísně na fasádě nenechte je zajít příliš daleko, jejich odstranění je pak technologicky, materiálově i finančně náročnější. Začněte včas a ušetřete si práci i peníze.