SORTIMENT

Náš sortiment pro Vás neustále rozšiřujeme. Pokud hledáte konkrétní typ zboží, které nenajdete na našich stránkách, zavolejte nám, nebo napište e-mail. Rádi Vám poradíme a uděláme vše pro Vaši spokojenost. 

  

Barvy

Barvy pro interiér i venkovní nátěry včetně míchání do požadovaných odstínů. Lazury a oleje na dřevo, barvy na kov a dekorativní materiály.

Nářadí

Nabídka potřeb pro malování pokojů a zateplení fasád. Válečky, štětce, lepící pásky, krycí fólie, mřížky a další drobný sortiment.

Zateplovací systémy

Nabídka kompletního řešení zateplovacích systémů. Osobně Vás navštívíme a poradíme nejlepší řešení pro Váš dům. Náš sortiment zahrnuje vše od polystyrenu, perlinky, lepidel až po omítky tónované dle Vašich představ.

TopStone - kamínkové povrchy

Povrch TopStone je výsledkem mnoha let vývoje, prošel laboratorními testy a je založen na patentované technologii pojiva (pryskyřice). TOPSTONE je zkrátka unikátní a poctivé řešení do interiéru i na pochozí a pojezdové exteriérové plochy.

Sádrokartony Rigips

Suchou výstavbu ani zima nezastaví. Nyní v naší prodejně najdete i různé druhy sádrokartonových desek, profilů a příslušenství pro výstavbu příček nebo stropů. Sádrokartonové systémy Rigips mají širokou škálu uplatnění jak v komerční, tak bytové výstavbě. 

Podlahové a obkladové systémy

Systémy pro přípravu podkladů pro obklady a podlahy.