Podlahové a obkladové systémy

 

   

Stavební disperze S 2802

Přísada do stavebních směsí a univerzální akrylátový penetrační přípravek na bázi syntetického polymerního pojiva. Má velmi dobré pojivové a filmotvorné vlastnosti. Po vytvrzení je vysoce odolná vůči vodě a alkalické hydrolýze. 

TS 12 Contact na nesavé povrchy

Pro použití v interiéru i v exteriéru na suché podklady z hladkého betonu a železobetonu, prefabrikované prvky, staré keramické obklady, sádrokarton, malířské nátěry, desky OSB, teraco a jiné hladké minerální podklady. Vytváří drsnou přilnavou vrstvu.

Tytan Hydro 1K tekutá lepenka

Tato jednosložková tekutá lepenka vytváří houževnatou a elastickou membránu před nalepením keramických obkladů. Tytan Hydro 1K vytváří izolační vrstvu pro absorpční a porézní podklady a chrání je před škodlivými účinky páry a brání pronikání netlakové vody.

Tytan Hydro 2K tekutá lepenka

Nátěrová hmota pro aplikaci na betony, potěry, jádrové omítky, zdivo. Pro přemostění vlasových trhlin. Vhodná jako protiradonový nátěr stavebních konstrukcí. Pro hydroizolace nových i stávajících konstrukcí, v exteriéru a interiéru, nad i pod úrovní terénu. Ideální pro hydroiz. nádrží, jímek, základů, podlah, teras, koupelen apod. Lze použít i na rovné střechy ve 2 vrstvách (nutné přetřít plochu barvou).

TS 23 Nivel 2-20

Samonivelační stěrka k vytváření tenkovrstvých, samostatně se rozlévajících jednovrstvých potěrů, rychleschnoucí, o tloušťce od 2 do 20 mm. Dokonalá pro použití na betonové, cementové a anhydritové podklady před pokládkou různých druhů dlažeb, podlahových krytin (PVC, koberce, korek), podlahových panelů, dřevěné mozaiky a desek z lepeného dřeva. Pro použití na stávající podlahové topení.

TS 55 Superflex S1

Určené pro účinné lepení všech druhů obkladů a dlažby. Keramických, cementových a terakotových, glazury,terakoty, kameniny a mozaiky, z přírodního kamene (po předcházející kontrole na zabarvení) a kamenných obkladů v malých i velkých formátech. Určené pro běžné a náročnější podklady, v interiéru i exteriéru i pro OSB desky a vytápěné podlahy.